reálnější než skutečnost
Vstroker Vstroker Vstroker Vstroker

Všeobecné FAQ

Jaký počítač potřebuji pro Vstroker?

Potřebujete počítač s procesorem Intel Pentium 4 1.3 GHz nebo AMD AthlonXP 1500 případně lepší, 2 GB RAM a prostor o velikost 20GB na pevném disku. Software běží na Windows XP nebo verzi vyšší. Dbejte na to, aby jste měli nainstalovány všechny servis packy a updaty systému. Dále budete potřebovat poslední verzi software Adobe AIR. Ten je připraven pro stažení zdarma na adrese get.adobe.com/air.

Jaký potřebuji typ Internetového připojení?

Budete potřebovat připojení minimálně DSL linku s rychlostí 1mbit. Soubory s Vstroker kompatibilním obsahem jako jsou videa a hry, má zpravidla velikost několik set megabajtů.

Kde seženu Vstroker kompatibilní obsah?

Obsah pro Vstroker můžete pořídit buď zdarma, nebo velmi kvalitní obsah placený. S koupí Vstroker získáte linky pro stažení videa zdarma a 7 denní přístup zdarma do placené sekce webu výrobce. Zde je možné si zakoupit další filmy s oblíbenými pornohvězdami. Cena se pohybuje v průměru okolo 120,- Kč za jeden film, tedy velmi příznivě. Stažený film již pak máte možnost sledovat kdykoliv, je uložen na vašem pevném disku. Další obsah jako hry je možné rovněž stahovat zdarma. Množství placeného i neplaceného kompatibilní obsahu se každým měsícem zvětšuje.

Když zruším svou registraci zdarma v průběhu 7 dní, budu něco platit?

Ne. Vaše sedmi denní registrace je zcela zdarma. Je určena především k tomu, aby jste se podívali jaké možnosti placená sekce s obsahem nabízí. Pokud tedy zrušíte registraci v průběhu tohoto testovacího období, nebude z vaší kreditní karty účtován žádný poplatek.

 

Vstroker FAQ

Jak se používá Vstroker?

Zasuňte přiložený USB vysílač do vašeho počítače. Vložte dvě tužkové baterie typu AAA do boxu uvnitř Vstroker, viz též tištěný návod k výrobku. Našroubujte zlehka Váš Vstroker na zadní část vagíny Fleshlight. Stáhněte si a spusťte Vstroker kompatibilní video, které máte se zakoupením Vstroker zdarma. Zmáčkněte tlačítko na spodní straně Vstroker. Dioda na výrobku bliká zeleně, to je signál, že od tohoto okamžiku bude video reagovat na každý váš příraz – pohyb vagínou opatřenou

Budu potřebovat instalovat nějaké ovladače do PC?

Ne. Jakmile zasunete USB vysílač do vašeho počítače, ovladače se z tohoto vysílače nainstalují automaticky. Váš počítač si následně zjistí, zda je Vstroker připojen a bude vás o tom informovat. Tato operace obvykle trvá okolo 15-20 vteřin. Ujistěte se, že máte nainstalovánu poslední verzi Abobe AIR. Poslední verzi software Adobe AIR, případně naleznete pro stažení zdarma na adrese get.adobe.com/air.

Potřebuje Vstroker k provozu baterie?

Ano, k provozu potřebuje toto zařízení dvě mikrotužkové baterie AAA, které jsou součástí balení.

Jak připojím Vstroker k mému Fleshlight?

Po vložení baterií, našroubujte zlehka pouzdro s elektronikou na díl adaptéru Vstroker. Odšroubujte z vašeho Fleshlight koncovou čepičku regulující podtlak a nahraďte ji adaptérem s Vstroker. Pomocí Vstroker tak můžete stejně jako pomocí originální Fleshlight koncovky regulovat množství proudícího vzduchu.

Jak zjistím, jestli můj Vstroker komunikuje s počítačem?

Jestliže je Vstroker zapnutý, dioda svítí nepřerušovaně zeleně. Pokud dioda přerušovaně zeleně bliká, váš počítač a Vstroker korektně komunikují.

Je Vstroker odolný?

Elektronika vašeho Vstrokeru je vsazena do velmi trvanlivého plastu. Tento je odolný jako například ovladače her nebo dálková ovládání televize. Normální a běžné používání jej nemůže poškodit. S Vstrokerem tedy neházejte, nebouchejte ani se nepokoušejte jiným předmětem udeřit do něj. Takové chování jej samozřejmě může poškodit.

Je Vstroker voděodolný?

Elektronická zadní část není voděodolná a obsahuje elektroniku. Nikdy nedovolte tekutinám, aby se dostaly do prostoru pro baterie a elektroniku. Adaptér, tedy díl mezi Fleshlight a Vstroker je plně voděodolný a je možné zej snadno čistit.

Jak mohu Vstroker čistit?

Nikdy nedovolte tekutinám, aby se dostaly do prostoru pro baterie a elektroniku. Pouzdro s elektronikou čistěte pomocí suché látky nebo papírových kapesníčků. Adaptér mezi Fleshlight a pouzdrem s elektronikou můžete čistit vodou nebo isopropyl alkoholem, stejně jako Fleshlight. Po čistění, nechte jednotlivé díly perfektně oschnout než bude výrobek znovu používat.

 

Fleshlight FAQ

Je Fleshlight odolný?

Vnitřek vagíny Fleshlight vyroben z měkkého, poddajného materiálu Real Feel Super Skin®. Tento materiál je patentovaná vysoce kvalitní směs určená k replikaci pocitu reálného sexu. Pouzdro vagíny je e tvaru obyčejné baterky, což umožňuje jednoduché a diskrétní skladování. Použití i čištění je 100% bezpečné. Při správném užití vám bude Fleshlight poskytovat upokojení velmi dlouho.

Jak velký je Fleshlight?

Délka výrobku je 25cm a 9cm v hrdle. Vnitřní průměr elastické vložky v klidu je 1 -2 cm. Tento se ovšem zasunutím penisu velmi pružně roztahuje.

Je vložka z latexu nebo gumy, nebo ze silikonu?

Ne. Složení materiálu Fleshlight je výrobcem utajované složení chráněné patentem. Podle výrobce se slovy v podstatě nedá materiál popsat, což můžeme jako prodejci potvrdit. Žádná jiné erotická pomůcka není vyrobena ze stejně odolného materiálu a žádná materiál není na dotyk stejný jako tento.

Obsahuje Fleshlight ftaláty?

Ne, Fleshlight neobsahuje ftaláty.

Jak se používá Fleshlight?

Vyjměte vložku vagíny z plastového pouzdra. Vložte ji do horké vody okolo 45 stupňů. Ponechte vložku v této vodě jednu minutu a proces opakujte. Vložku nevkládejte do vroucí vody, nevařte ji, ani ji neohřívejte v mikrovlnné troubě. Po nahřátí v teplé vodě, dejte vložku zpět do pouzdra. Použijte nyní na vchod vagíny lubrikant na vodní bázi. Pokud se vám zdá Fleshligt i po nahřátí chladná, ohřejte v igelitovém sáčku ve vodě spolu s Fleshlight i lubrikační gel. Vaše vagína je nyní připravena k použití.

Jak nejlépe čistit Fleshlight?

Jednoduše proplachujte vyjímatelnou vložku vagíny proudem teplé vody přímo z kohoutku vodovodní baterie. Nepoužívejte mýdlo ani jiné čistící prostředky, protože ty poškodí jemný materiál výrobku. Pro nárčnějšíí čištění můžete použít malé množství isopropyl alkoholu, případně k tomu speciálně určený roztok na čištění. Výrobek je nutné po čištění nechat pořádně oschnout. Na závěr, pokud chceme zachovat hedvábný pocit při dotyku s materiálem Fleshlight, je nutné výrobek stejně jako dětskou pokožku zapudrovat speciálním pudrem Fleshlight. Nedoporučujeme používat dětské nebo jiné tělové pudry.

Proč je moje vložka Fleshlight po omytí a usušení lepkavá?

Vaše vložka není vadná. To, že je lepkavá je normální stav. Pokud si přejete, aby byla stejně hedvábná jako když jste, ji zakoupili, je nutné ji po omytí a osušení zapudrovat speciálním pudrem.

 

Doručení a balení FAQ

Odkud je zásilka zasílána?

Zásilka je odesílána smluvní expediční společností VIRTSHOP Cz, s.r.o., která je spolehlivým a diskrétním partnerem. Tento partner se zabývá diskrétní distribucí pomůcek již 12 let a provozuje jeden z nejvýznamnější obchodů u nás - www.sexshop.cz

Kolik stojí doprava?

Doprava stojí 100 – 120,- včetně DPH a pojištění zásilky.

Jak je zásilka zabalena?

Zásilka je balena v neprůhledném, neoznačeném kartonu, který nijak nevypovídá o jeho obsahu. Diskrétnost a profesionalita jsou pro nás dvě nejdůležitější kritéria, která musí náš distribuční partner splňovat.

Mohu změnit doručovací adresu?

Ano, pochopitelně. Stačí nás kontaktovat a zařídíme vše potřebné.

Co se stane, když se zásilka vrátí zpět?

Zásilka je u dopravce uložena po určitou dobu. Pokud není zákazníkem vyzvednuta v tomto termínu (zpravidla 5 pracovních dní), je navrácena zpět do skladu našeho distribučního partnera. Pokud byla vaše zásilka vrácena, neváhejte nás kontaktovat.

Jak dlouho trvá přeprava?

Přepravní partner za vás hradí zásilku určenou k přepravě na místo určení do 24 hodin od předání dopravci. Zpravidla tak tedy doprava trvá jeden až dva pracovní dny.

 

Vrácení Vstroker nebo Fleshlight

Mohu vrátit od vás koupený výrobek?

Ano. Nepoužitý, originálně zabalené výrobky Fleshlight i Vstroker, můžete vrátit do 30 dní od zakoupení. Budou vám vrácena plná kupní cena výrobků mínus náklady vynaložené na dopravu zboží. Po uplynutí této 30 denní lhůty, nebude možné výrobek vrátit.

Co dělat, pokud je mé zboží vadné?

Pokud námi dodané zboží má nějakou vadu, neprodleně kontaktujte zákaznické centrum našeho smluvního partnera reklamace@sexshop.cz. Pracovníci zákaznického centra se vynasnaží vám vyjít maximálně vstříc.

 
© 2020 VIRTSHOP CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Tvorba www - Neofema s.r.o.
facebook